Оголошені переможці YUNA 2022

Оголошені переможці YUNA 2022

17 липня були оголошені переможці Національної музичної премії YUNA 2022.

Подія відбулася в онлайн-форматі, у ролі ведучого виступив Володимир Остапчук, імена лауреатів озвучував генпродюсер та співзасновник премії Павло Шилько. Конверти з іменами переможців по традиції презентував представник компанії Deloitte Ukraine - гаранта прозорості голосування журі премії та незмінного партнера YUNA.

Майданчиком для трансляції в мережі став медичний YouTube-канал MEDplus, її показували в своєму ефірі також близько 70 регіональних телеканалів України.

Нагороди YUNA у 17 номінаціях цього року отримали:

"Найкращий виконавець" - Артем Пивоваров

"Найкраща виконавиця" – NK

"Найкраща пісня" - Wellboy - “Гуси"

"Найкращий альбом" - The HARDKISS - “Жива і не залізна”

“Найкращий поп-гурт" – KALUSH та KAZKA

"Найкращий рок-гурт" - The HARDKISS

"Відкриття року" - Wellboy

"Найкраща пісня іншою мовою" - TVORCHI - Falling

"Найкращий відеокліп" - MONATIK - “Зажигать / JOMO” (реж. Таню Муїньо)

"Найкращий дует/колаборація" - Бумбокс & Саша Чемеров – “Любила”

"Найкраще концертне шоу" - MONATIK - Made With Love and Rythm та TVORCHI - ROAD

"Найкращий електронний хіт" - Go_A - SHUM

"Найкращий хіп-хоп хіт" - KALUSH - “Зорі”

"Найкращий естрадний хіт"- Ірина Білик - “Не стримуй погляд”

"Інший формат"- DAKOOKA

"Найкраща пісня до фільму" - Олег Винник, ПТП, Positiff, Надія Мейхер, Юрій Горбунов - “На щастя” (фільм "Скажене весілля 3")

"Найкращий менеджмент артиста"- Ірина Монатік (Monatik Corporation)

Крім того, були названі переможці у спецномінації "Музична харизматична пара", яку YUNA заснувала цього року разом з компанією МХП. На цю нагороду номінувалися 5 сімейних пар, в яких обидві половинки працюють у шоу-бізнесі (разом чи окремо). Визначення переможців відбувалося голосуванням понад 25 000 співробітників компанії МХП. Перемогли у ньому Юлія Саніна і Валерія Бебко (The HARDKISS).

Під час трансляції було оголошено благодійний проєкт, який оргкомітет YUNA реалізуватиме разом з володарями нагород YUNA 2022. Всі статуетки цього року будуть продані на благодійних аукціонах, а отримані від цього кошти будуть витрачені на закупівлю апаратів для реінфузії крові та для лікування ран негативним тиском, які зараз вкрай необхідні на фронті, адже допоможуть військовим хірургам рятувати життя наших захисників.

Нагадаємо, що на нагороди YUNA 2022 претендували роботи виконавців, випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року. Визначення переможців YUNA традиційно відбувалося за допомогою голосування журі премії. На сьогодні до його складу входить 75 представників музичної індустрії - радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів.

Церемонія YUNA 2022 мала відбутися 16 березня у київському Палаці “Україна”, але була скасована після початку повномасштабної війни РФ проти України.