Регламент премії YUNA

Спеціальний регламент премії YUNA

1. Даний регламент встановлює принципи та правила функціонування премії YUNA на час дії воєнного стану в Україні.

2. Премія YUNA – це щорічне свято української популярної музики, її творців та виконавців.

3. Дванадцята церемонія нагородження премії YUNA відзначить найкращих за період з 24 лютого 2022 року по 31 грудня 2022 року та пройде під гаслом «ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ».

4. Премія буде вручена дванадцять разів в єдиній категорії:

«Пісня незламної України» (нагорода – виконавцю, виконавиці, гурту). В категорії можуть бути номіновані нові* пісні, які перебували в ТОП-100 ротацій на всеукраїнських радіоканалах у період, вказаний у пункті 3.

5. Пісні, співвиконавцями яких разом із українськими артистами є представники країн, які визнані державою Україна як країни-агресори, не можуть претендувати на премію YUNA. Представники країн-агресорів також не можуть претендувати на будь-яку нагороду YUNA. Українські артисти та їхні менеджери, які публічно підтримали війну російської федерації проти України або потрапили до санкційних списків України, країн ЄС чи США, також не можуть бути претендентами на нагороди YUNA. Артисти, які до або після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну публічно не ідентифікували себе як українські виконавці, також не можуть претендувати на будь-яку нагороду YUNA.

6. Окремо організаційним комітетом YUNA буде вручено спеціальні нагороди представникам музичної індустрії України за їхній особливий внесок у розвиток української музики в умовах повномасштабної війни, підтримку армії України, захист незалежності та територіальної цілісності України, видатні соціальні проєкти. Володарів спеціальних нагород визначає організаційний комітет YUNA.

7. Референс-лист є єдиною підставою для здійснення членами журі вибору номінантів музичної премії YUNA.

Референс-лист є загальнодоступним на офіційному сайті музичної премії – yuna.ua.

Внесення будь-яких змін до референс-листа неможливе.

8. Журі премії YUNA складається з:

представників музичної індустрії, які не створюють музику, але професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років і на момент формування складу журі обіймають відповідну посаду, а саме: програмні директори/музичні редактори національних мережевих радіостанцій; програмні директори, продюсери/редактори музичних телеканалів; музичні продюсери телевізійних шоу; музичні оглядачі, музичні критики, музичні аналітики газет, журналів та інтернет-видань; представники квиткових операторів.

Перелік членів журі оголошується на офіційному сайті премії yuna.ua напередодні голосування.

9. Голосування журі здійснюється в один етап:

Аудитор премії, компанія «Deloitte», надсилає членам журі запрошення від імені головного продюсера премії та посилання на електронну систему голосування. Члени журі мають обрати дванадцять переможців із референс-листа. Компанія «Deloitte» проводить підрахунок голосів та підбиває підсумки голосування. Результати голосування передаються організаторам у закритих конвертах безпосередньо під час церемонії нагородження переможців премії YUNA у 2023 році (дата визначається).

Результати голосування журі є остаточними та оскарженню не підлягають.

10. Експертна рада є спеціальним дорадчим органом музичної премії YUNA.

Склад Експертної ради формується щорічно організаційним комітетом премії. Інформація про склад Експертної ради є відкритою та загальнодоступною.

До складу Експертної ради дванадцятої церемонії YUNA входять:

1) Павло Шилько (співзасновник та генеральний продюсер музичної премії YUNA);

2) Андрій Булах (співзасновник Експертної ради YUNA);

3) Анна Свірідова (продюсерка радіостанцій «П’ятниця» та «Авторадіо Україна»);

4) Олег "Фагот" Михайлюта (володар нагороди YUNA «За особливі досягнення в музиці» у складі гурту «ТНМК»);

5) Ірина Горова (співзасновниця та співвласниця «MOZGI GROUP», багаторазова володарка YUNA у категорії «Найкращий менеджмент артиста»);

6) Єгор Кір'янов (директор найтитулованіших володарів YUNA, гурту «The HARDKISS»);

7) Вадим Лисиця (музичний продюсер);

8) Роман Давидов (програмний директор радіостанції «Країна FM»);

9) Олексій Бондаренко (головний редактор сайту «LіRoom»);

10) Дмитро Чінь (директор з маркетингу квиткового оператора «Concert.ua»);

11) Ірина Монатік (співзасновниця «MONATIK Corporation», багаторазова володарка YUNA у категорії «Найкращий менеджмент артиста»);

12) Маргаріта Поступаєва (директорка відділу аудиту компанії «Deloitte» в Україні).

До компетенції Експертної ради входить: внесення змін до регламенту премії, вирішення спірних питань щодо референс-листа та журі премії.

Свою діяльність Експертна рада здійснює під час засідань, які призначаються організаційним комітетом премії YUNA, або дистанційно у форматі електронного листування з оргкомітетом. Рішення Експертної ради приймаються шляхом відкритого поіменного голосування більшістю голосів або більшістю голосів за результатом електронного листування з оргкомітетом YUNA.

Рішення Експертної ради є остаточними та оскарженню не підлягають.

Примітки:

* Новою вважається пісня або переспів пісні, чия перша публічна трансляція відбулася на національних радіоканалах у період, вказаний у пункті 3.