Опублікований референс-лист YUNA 2022

Опублікований референс-лист YUNA 2022

На офіційному сайті національної музичної премії YUNA опублікований референс-лист за 2021 рік. На підставі саме цих списків члени журі премії обиратимуть переможців, які будуть відзначені на урочистій церемонії YUNA 2022 наступного року.

Референс-лист створений на основі ротацій FM-радіостанцій та музичних телеканалів за період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року. У номінації "Найкращий альбом" враховані релізи, які виходили у той же період.

Завантажити референс-лист можна тут.

Референс-лист охоплює 11 номінацій YUNA: "Найкращий виконавець", "Найкраща виконавиця", "Найкраща пісня", "Найкраща пісня іншою мовою", "Найкращий відеокліп", "Відкриття року", "Найкращий естрадний хіт", "Найкращий поп-гурт", "Найкращий рок-гурт", "Найкращий альбом", "Найкращий дует".

Списки претендентів у номінаціях "Найкращий електронний хіт", "Найкращий хіп-хоп-хіт", "Найкраща пісня до фільму", "Найкраще концертне шоу" та "Інший формат", складені оргкомітетом премії, будуть затверджені Експертною Радою YUNA до 23 листопада.

Артисти, які не знайдуть свої роботи за звітній період у референс-листу, можуть подати онлайн-заявки на включення до списку. Заявки можна подавати до 21 листопада включно. Форма заявки знаходиться тут.

Перший етап голосування журі YUNA 2022 відбудеться у другій половині листопада. П'ятірки номінантів будуть оголошені у грудні 2021 року.

Як завжди, гарантом прозорості премії виступить аудиторська компанія Deloitte, яка проведе увесь процес голосування та підрахунок голосів журі. YUNA та Deloitte співпрацюють з самого заснування премії у 2011 році.