Оголошено переможця та призерів конкурсу YUNA Junior 2020

Оголошено переможця та призерів конкурсу YUNA Junior 2020

23 червня було оголошено переможця та призерів онлайн-конкурсу YUNA Junior 2020. Це змагання серед виконавців 15-19 років проводилося водночас у Facebook та Instagram протягом майже трьох місяців. Організатором конкурсу є Національна музична премія YUNA.

Головний приз – можливість безкоштовно записати авторський сингл та виступити на церемонії YUNA – отримала 17-річна черкащанка Крістіна Жуковська. Її майбутня пісня буде записана в одній з найкращих студій України FOXXSTUDIOS під керівництвом саундпродюсера Видима Лисиці та його команди. У цій студії у різні роки створювали свої хіти «Время и Стекло», Оля Полякова, Alyosha, LOBODA, Злата Огнєвіч та інші зірки.

Промо-підтримку майбутньої пісні надасть компанія TopHit.ua, яка надішле трек сотням радіостанцій України.

Призери YUNA Junior 2020 отримають нагороди від компанії Музторг Україна. Катерина Морозова та Ульяна Лисенко (сценічне ім’я ULIANA ROYCE) виграли професійні вушні монітори MACKIE MP-220. Софія Лозіна та Олександр Тесленко, які посіли 4-5 місце, отримають навушники MACKIE CR-BUDS+. Всі призери – з Києва.

Крістіна Жуковська, переможниця YUNA Junior 2020:

Для запису фінального відео ми обрали дах одного з будинків у центрі Черкас. Оскільки це була пісня ONUKA «Misto», нам хотілося, щоб це виглядало масштабно, це точно не мало бути відео, зняте у квартирі. Для мене ця пісня дуже важлива. В будь-яку іншу я б не вклала стільки сильних почуттів. Черкаси – це місто, де я зросла і з яким пов’язані мої починання, перші перемоги та мрії.

Раніше Крістіна Жуковська брала участь у конкурсах «Голос. Діти», «Яскраві діти України» та інших.

Переможці YUNA Junior визначаються спільним голосуванням слухачів на сторінках конкурсу у соцмережах Facebook та Instagram (враховуються лайки) і голосуванням експертного журі, до якого входять 10 осіб.

Серед членів журі – продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк, медіаменеджери Віталій Дроздов (радіо ХІТ FM), Анна Свірідова (радіо «П’ятниця») та Роман Муха (телеканал М2), генпродюсер та співзасновник YUNA Павло Шилько та інші.

Під час конкурсу організатори отримали більше ніж 200 заявок з десятків міст та селищ України. 50 з них були відібрані до конкурсу. Найчастіше конкурсанти обирали пісні THE HARDKISS (14), Тіни Кароль (10), Джамали (6), MONATIK (5), TAYANNA (3).

Конкурс YUNA Junior відбуватиметься щороку. Протягом літа організатори оголосять терміни конкурсу 2021 року.

Дивіться відео переможниці та призерів YUNA Junior 2020: