» Регламент

Регламент

Регламент премії «YUNA»
1. Премія «YUNA» – це щорічне свято української популярної музики, її творців та виконавців.
2. Шоста церемонія нагородження премії «YUNA» відзначить найкращих за 2016 рік (період: 01 листопада 2015 року по 31 жовтня 2016 року).
3. Премія буде вручена в таких категоріях:
– «Найкращий соло-артист». В категорії можуть бути номінованими соло-виконавці і соло-виконавиці, чиї не менше двох нових* пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
* Новою вважається пісня, яка вперше була публічно виконана на загальнонаціональних радіоканалах і/або музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2. До уваги не беруться пісні, які входять до альбомів, що були номіновані на «YUNA» раніше.
– «Найкраща поп-група». В категорії можуть бути номінованими поп-групи, чиї не менше двох нових пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкраща рок-група». В категорії можуть бути номінованими рок-групи, чиї не менше двох нових пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкраща пісня» (нагороди виконавцю пісні, композитору пісні, автору слів пісні). В категорії можуть бути номінованими нові пісні, які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий альбом» (нагороди виконавцю пісень альбому, саунд-продюсеру альбому). В категорії можуть бути номінованими нові альбоми, офіційний реліз яких припадає на період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий відеокліп» (нагорода режисеру). В категорії можуть бути номінованими нові відеокліпи на пісні, які перебували в ротації на українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий дует**». В категорії можуть бути номінованими нові дуетні пісні,  які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
** Дует – це музичний твір двох або більше соло-виконавців/соло-виконавиць, або соло-виконавця/соло-виконавиці та поп-/рок-групи, або двох чи більше поп-/рок-груп. Дуетом не вважається музичний твір однієї поп-/рок-групи, яка складається з двох учасників.
– «Відкриття року». В категорії можуть бути номінованими артисти, які дебютували з піснею на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий менеджмент артиста». В категорії можуть бути номінованими як окремі продюсери, так і менеджерські команди тих артистів***, які опинилися в переліку номінантів музичної премії після першого етапу голосування. Голосування журі в цій категорії здійснюється лише на другому етапі.
*** Артист – соло-виконавець, соло-виконавиця, поп-група, рок-група.
- «Найкраще концертне шоу». В категорії можуть бути номінованими музичні концерти, шоу українських артистів, які відбулися в період, вказаний у пункті 2, і на які здійснювався продаж квитків. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони.
– «Найкращий артист New Media». Переможця в цій категорії визначає Експертна рада за сумою критеріїв, серед яких: кількість переглядів на Youtube та інших відеоресурсах, кількість аудиторії в соціальних мережах, офіційна статистика замовлень рінгтонів та рінгбектонів мобільних операторів України, кількість закачувань з iTunes та інших подібних сервісів в період, вказаний у пункті 2.
- «Новий подих» - категорія для соло-артистів та груп, чиї не менше двох професійно записаних пісень були оприлюднені в Інтернеті в період, вказаний у пункті 2, але не перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах. Заявку на участь у категорії такі соло-артисти і групи подають самостійно шляхом заповнення анкети на офіційному сайті премії – yuna.ua. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони.
 
4. Кавер-версії чи переспіви попередньо виданих або іноземних пісень, пісні, які були випущені до 1 листопада 2015 року і після 31 жовтня 2016 року, а також їхні виконавці та музичні збірники не можуть бути номінованими в жодній з категорій.
5. Референс-лист є єдиною підставою для здійснення членами журі вибору номінантів музичної премії.
Референс-лист є загальнодоступним на офіційному сайті музичної премії – yuna.ua.
У разі відсутності у референс-листі кандидата**** і/або його творів*****. Кандидат має право звернутися до організаторів із відповідним проханням доповнити референс-лист, відправивши листа на електронну пошту info@yuna.ua. Після отримання листа організаторами музичної премії будуть здійснені розгляд і перевірка даного звернення та прийняте рішення по ньому. Останнє з таких звернень може бути відправлене організаторам не пізніше 15 листопада 2016 р.
Так само здійснюється комунікація із менеджментом поп-/рок-груп щодо правильності віднесення їх до категорій «Найкраща поп-група» і «Найкраща рок-група». У випадку виникнення суперечностей щодо віднесення конкретних поп-/рок-груп до категорій «Найкраща поп-група» та «Найкраща рок-група» остаточне рішення із цього питання приймає Експертна рада.
**** Кандидат – це соло-виконавець, соло-виконавиця, поп-група, рок-група, режисер відеокліпів.
***** Твори – пісні, відеокліпи, альбоми.
6. Журі премії «YUNA» складається з:- людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років і на момент формування складу журі обіймають відповідну посаду, а саме: програмні директори/музичні редактори/ведучі ефіру радіостанцій; програмні директори/музичні редактори телеканалів; музичні оглядачі та музичні критики газет та журналів; представники квиткових операторів; представники компаній-правовласників музики;
- людей, які створюють музику та/або професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років і на момент формування складу журі відносяться до таких категорій: організатори концертів, менеджмент артистів, саунд-продюсери та композитори, кліпмейкери.
Також до складу журі входять переможці премії «YUNA» та володарі нагороди «За особливі досягнення в музиці», які доєднуються до голосування на другому этапі.
Перелік членів журі оголошується на офіційному сайті премії yuna.ua напередодні першого етапу голосування.
7. Голосування журі здійснюється у два етапи:
– Перший етап. Аудиторська компанія «Deloitte» відправляє на електронні пошти членам журі анкети для голосування у вигляді електронного документа. Члени журі мають заповнити анкети, обравши по п’ять номінантів з референс-листа у кожній категорії, та відправити заповнені анкети компанії «Deloitte» на електронну пошту. Компанія «Deloitte» складає повний перелік номінантів у кожній із категорій за результатами голосування членів журі та визначає номінантів, що набрали найбільшу кількість голосів - для участі в другому етапі. При цьому кількість номінантів, що потрапляють до другого етапу у кожній категорії не може перевищувати п’яти номінантів. При рівній кількості голосів журі перелік номінантів по кожній категорії може зменшуватись до трьох-чотирьох. Номінанти  будуть оголошені до 30 грудня 2016 року.
– Другий етап. Члени журі отримують від аудиторської компанії «Deloitte» на електронні пошти анкети у вигляді електронного документа, в яких мають обрати по одному номінанту в кожній категорії та відправити заповнені анкети компанії «Deloitte» на електронну пошту. Компанія «Deloitte» підраховує голоси за кожного номінанта та у кожній категорії визначає переможця, що набрав найбільшу кількість голосів. Результати голосування передаються компанією «Deloitte» у заклеєних конвертах безпосередньо під час церемонії в березні 2017 року.
Результати голосування журі є остаточними та оскарженню не підлягають.
8. Експертна рада є спеціальним дорадчим органом музичної премії «YUNA».
Склад Експертної ради формується щорічно організаційним комітетом премії. Інформація про склад Експертної ради є відкритою та загальнодоступною.
До складу Експертної ради шостої церемонії «YUNA» входять:
– Павло Шилько (генеральний продюсер музичної премії «YUNA»);
– Ігор Кондратюк (телепродюсер);
– Віталій Дроздов (генеральний директор радіостанції «Хіт FM»);
– Юрій Нікітін (генеральний директор продюсерської компанії «Mamamusic»);
– Євген Ступка (саунд-продюсер);
– Олександр Пономарьов (володар нагороди «YUNA: Кращі за 20 років»);
– Анна Свірідова (програмний директор радіостанції «П’ятниця»);
– Андрій Булах (керуючий партнер міжнародної аудиторської компанії «Deloitte» в Україні та Білорусі).
До компетенції Експертної ради входить:
– внесення змін до регламенту премії із питань формування складу журі премії та формування переліку категорій вручення премії;
– формування референс-листа у категорії «Краще концертне шоу сольного виконавця»;
– визначення переможця премії в категорії «Найкращий артист New Media»;
– вирішення суперечностей щодо віднесення у референс-листі конкретних поп-/рок-груп до категорій «Найкраща поп-група» та «Найкраща рок-група».
Свою діяльність Експертна рада здійснює під час засідань, які призначаються організаційним комітетом премії «YUNA». Рішення Експертної ради приймаються шляхом відкритого поіменного голосування більшістю голосів.
Рішення Експертної ради є остаточними та оскарженню не підлягають.

скачать софт

Назад

Останні новини

СТАЛИ ВІДОМІ ПЕРЕМОЖЦІ YUNA 2017

21-02-2017, 16:02
СТАЛИ ВІДОМІ ПЕРЕМОЖЦІ YUNA 2017

Facebook