» Регламент

Регламент

Регламент премії «YUNA»
1. Премія «YUNA» – це щорічне свято української популярної музики, її творців та виконавців.
2. Восьма церемонія нагородження премії «YUNA» відзначить найкращих за 2018 рік (період: 01 листопада 2017 року по 31 жовтня 2018 року).
3. Премія буде вручена в таких категоріях:
- «Найкращий виконавець». В категорії можуть бути номінованими соло-виконавці, чиї не менше двох нових* пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2. 
 - «Найкраща виконавиця». В категорії можуть бути номінованими соло-виконавиці, чиї не менше двох нових пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2. 
* Новою вважається пісня, яка вперше була публічно виконана на загальнонаціональних радіоканалах і/або музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2. До уваги не беруться пісні, які входять до альбомів, що були номіновані на «YUNA» раніше.
– «Найкращий поп-гурт». В категорії можуть бути номінованими поп-гурти, чиї не менше двох нових пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий рок-гурт». В категорії можуть бути номінованими рок-гурти, чиї не менше двох нових пісень перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкраща пісня» * (нагороди виконавцю пісні, композитору пісні, автору слів пісні). В категорії можуть бути номіновані нові* пісні, понад 90% тексту яких написаний українською мовою, які перебували в ТОП-100 ротацій на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
- «Найкраща пісня іншою мовою» * (нагороди виконавцю пісні, композитору пісні, автору слів пісні). В категорії можуть бути номіновані нові* пісні англійською, російською та іншою мовою, які перебували в ТОП-100 ротацій на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий альбом» (нагороди виконавцю пісень альбому, саунд-продюсеру альбому). В категорії можуть бути номінованими нові альбоми, офіційний реліз яких припадає на період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий відеокліп» (нагорода режисеру)*. В категорії можуть бути номінованими нові відеокліпи на пісні, які перебували в ротації на українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий дует**». В категорії можуть бути номінованими нові дуетні пісні,  які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
** Дует – це музичний твір двох або більше соло-виконавців/соло-виконавиць, або соло-виконавця/соло-виконавиці та поп-/рок-гурти, або двох чи більше поп-/рок-гуртів. Дуетом не вважається музичний твір одного поп-/рок-гурту, яка складається з двох учасників.
– «Відкриття року». В категорії можуть бути номінованими артисти, які дебютували з піснею на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
– «Найкращий менеджмент артиста». В категорії можуть бути номінованими як окремі продюсери, так і менеджерські команди тих артистів***, які опинилися в переліку номінантів музичної премії після першого етапу голосування. Голосування журі в цій категорії здійснюється лише на другому етапі.
*** Артист – соло-виконавець, соло-виконавиця, поп-гурт, рок-гурт.
- «Найкраще концертне шоу». В категорії можуть бути номінованими музичні концерти, шоу українських артистів, які відбулися в період, вказаний у пункті 2, і на які здійснювався продаж квитків. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони. 
- «Найкращий електронний хіт». В категорії можуть бути номіновані нові пісні напрямку електро. В цій категорії референс лист формується за рахунок заявок учасників та організаційним комітетом, який перевіряє і затверджує експертна рада.
- «Найкращий хіп-хоп хіт». В категорії можуть бути номіновані нові пісні напрямку хіп - хоп. В цій категорії референс лист формується за рахунок заявок учасників та організаційним комітетом, який перевіряє і затверджує експертна рада.
- «Найкращий естрадний хіт». В категорії можуть бути номінованими нові*  естрадні пісні, які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах в період, вказаний у пункті 2.
  4. Кавер-версії чи переспіви попередньо виданих або іноземних пісень, пісні, які були випущені до 1 листопада 2017 року і після 31 жовтня 2018 року, а також їхні виконавці та музичні збірники не можуть бути номінованими в жодній з категорій.
5. Референс-лист є єдиною підставою для здійснення членами журі вибору номінантів музичної премії.
Референс-лист є загальнодоступним на офіційному сайті музичної премії – yuna.ua.
У разі відсутності у референс-листі кандидата**** і/або його творів*****. Кандидат має право звернутися до організаторів із відповідним проханням доповнити референс-лист, відправивши листа на електронну пошту info@yuna.ua. Після отримання листа організаторами музичної премії будуть здійснені розгляд і перевірка даного звернення та прийняте рішення по ньому. Останнє з таких звернень може бути відправлене організаторам не пізніше 15 листопада 2018 р.
Так само здійснюється комунікація із менеджментом поп-/рок-гуртів щодо правильності віднесення їх до категорій «Найкращий поп-гурт» і «Найкращий рок-гурт». У випадку виникнення суперечностей щодо віднесення конкретних поп-/рок-гуртів до категорій «Найкращий поп-гурт» та «Найкращий рок-гурт» остаточне рішення із цього питання приймає Експертна рада.
**** Кандидат – це соло-виконавець, соло-виконавиця, поп-гурт, рок-гурт, режисер відеокліпів.
***** Твори – пісні, відеокліпи, альбоми.
6. Журі премії «YUNA» складається з:
-          людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років і на момент формування складу журі обіймають відповідну посаду, а саме: програмні директори/музичні редактори/ведучі ефіру радіостанцій; програмні директори/музичні редактори телеканалів; музичні оглядачі та музичні критики газет та журналів; представники квиткових операторів; представники компаній-правовласників музики;
-          людей, які створюють музику та/або професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років і на момент формування складу журі відносяться до таких категорій: організатори концертів, менеджмент артистів, саунд-продюсери та композитори, кліпмейкери.
  Також до складу журі входять переможці премії «YUNA» та володарі нагороди «За особливі досягнення в музиці», які доєднуються до голосування на другому этапі.
Перелік членів журі оголошується на офіційному сайті премії yuna.ua напередодні першого етапу голосування.
7. Голосування журі здійснюється у два етапи:
– Перший етап. Аудитор премії, компанія Deloitte, надсилає членам журі запрошення від імені головного продюсера премії  та посилання на електронну систему голосування. Члени журі мають обрати по п’ять номінантів з референс-листа у кожній категорії. За результатами голосування компанія Deloitte визначає номінантів, що набрали найбільшу кількість голосів та братимуть участь у другому етапі. При цьому кількість номінантів, що потрапляють до другого етапу у кожній категорії не може перевищувати п’яти номінантів. При рівній кількості голосів журі перелік номінантів у категорії може зменшуватись до трьох-чотирьох. Номінанти, що братимуть участь у другому етапі, будуть оголошені 18 грудня 2018 року.
 – Другий етап. Члени журі отримують лист від аудиторської компанії Deloitte з посиланням на електронну систему голосування. Вони мають визначити одного номінанта у кожній категорії. Компанія Deloitte рахує голоси і визначає переможця у кожній номінації. Результати голосування передаються організаторам у заклеєних конвертах безпосередньо під час церемонії нагородження переможців премії YUNA  22 березня 2019 року.
Результати голосування журі є остаточними та оскарженню не підлягають.
8. Експертна рада є спеціальним дорадчим органом музичної премії «YUNA».
Склад Експертної ради формується щорічно організаційним комітетом премії. Інформація про склад Експертної ради є відкритою та загальнодоступною.
До складу Експертної ради восьмої церемонії «YUNA» входять:
-          Шилько Павло (співзасновник та генеральний продюсер музичної премії «YUNA»);
-          Булах Андрій (керуючий партнер аудиторської компанії «Deloitte»);
-          Свірідова Анна (програмний директор радіостанції «П’ятница» та «Авторадіо Україна»);
-          Дроздов Віталій (генеральний директор радіостанції «Хіт FM»);
-          Кондратюк Ігор (телепродюсер);
-          Фагот (переможець в номінації «За особливі досягнення в музиці»);
-          Горова Ірина (продюсер MOZGI Entertainment)
-          Кір'янов Єгор – (директор 8-разових володарів YUNA гурту "The HARDKISS")
-          Панасов Ігор (головний редактор Karabas Live)
-          Рассказов Олександр (генеральний продюсер UMH radiogroup)
До компетенції Експертної ради входить:
– внесення змін до регламенту премії із питань формування складу журі премії та формування переліку категорій вручення премії;
– формування референс-листа у категорії «Краще концертне шоу сольного виконавця»;
– вирішення суперечностей щодо віднесення у референс-листі конкретних поп-/рок-гуртів до категорій «Найкращий поп-гурт» та «Найкращий рок-гурт».
Свою діяльність Експертна рада здійснює під час засідань, які призначаються організаційним комітетом премії «YUNA». Рішення Експертної ради приймаються шляхом відкритого поіменного голосування більшістю голосів.
Рішення Експертної ради є остаточними та оскарженню не підлягають.
 
 
скачать софт

Назад

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2019»

23-03-2019, 09:39