» » Стали відомі номінанти Національної музичної премії "YUNA – 2018"

Стали відомі номінанти Національної музичної премії "YUNA – 2018"

14 грудня 2018 року у ресторані COIN відбулося оголошення номінантів сьомої щорічної професійної музичної премії YUNA 2018. Організаційним комітетом YUNA разом з аудиторською компанією Deloitte було оголошено результати голосування журі – претенденти на перемогу в 11-ти номінаціях:
 
Найкраща пісня 
Vitamin D – MONATIK
Антарктида – The HARDKISS
Вите надо выйти – ESTRADARADA
Де би я – Сергій Бабкін 
Журавлі – The HARDKISS
Тает лед – Гриби 
 
Найкраща виконавиця
Jamala
LOBODA
TAYANNA
Оля Полякова 
Тіна Кароль 
 
Найкращий виконавець
MONATIK
Ivan NAVI
Арсен Мірзоян 
Іван Дорн 
Сергій Бабкін 
 
Найкращий відеокліп
Collaba – Іван Дорн 
Vitamin D – MONATIK
Моя любовь – Макс Барських 
На стиле – Время и Стекло 
Тает лед – Гриби 
 
Найкращий альбом
H2Lo – LOBODA
Perfection Is A Lie – The HARDKISS
Голий король – Бумбокс 
Пьяное солнце – Alekseev
Сонце – Антитіла 
 
Відкриття року
Constantine
KAZKA
Melovin
Michelle Andrade
 
Найкращий дует
Amor – МOZGI та Michelle Andrade
Жарко – МОNATIK та LOBODA
На вершині –  Pianoбой та Morphom 
Один день – Kishe та OSADCHUK 
Чекаю. Цьом – DZIDZIO та Оля Цибульська 
 
Найкращий рок - гурт
O.Torvald 
Pianoбой 
The HARDKISS
Антитіла
Бумбокс 
 
Найкраща пісня українською мовою
Де би я – Сергій Бабкін 
Журавлі – The HARDKISS
Калина – Alyosha
Перечекати – Тіна Кароль 
 
Найкраще концертне шоу 
Live Show "Vitamin D" (MONATIK)
Всеукраїнський тур "Голий король" (Бумбокс) 
Всеукраїнський тур "Інтонації" (Тіна Кароль)
Всеукраїнський тур "На стиле" (Время и Стекло)
Концерт "Туманы" (Макс Барських) 
 
Найкращий поп-гурт 
DZIDZIO
KADNAY
MOZGI
Время и Стекло 
Гриби
 
Найкращий менеджмент артиста
Condorn Company – Іван Дорн 
Enjoy! Records – Jamala
Kruzheva Music – Гриби
Meison Entertainment – DZIDZIO
Secret Service EA – TAYANNA, Оля Полякова 
YULA, Ірина Демічева  – MONATIK
Андрій Великий, Ольга Войцович (MOVAmusic) – Ivan NAVI
Дмитро Шуров – Pianoбой 
Єгор Кір’янов – The HARDKISS
Женя Галич, Юлія Каменчук – O.Torvald 
Музика для Мас – Бумбокс 
Нателла Крапівіна – LOBODA
Олена Коляденко – KADNAY
Павло Орлов – Тіна Кароль 
Продюсерський центр Потапа та Ірини Горової MOZGI Entertainment – MOZGI, Время и Стекло 
Сергій Вусик, Олена Гармаш – Антитіла
Сніжана Бабкіна – Сергій Бабкін 
Юлія Колесник та Юлія Гай (Sarafan PR), Тетяна Зякун – Арсен Мірзоян 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Назад

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»

27-02-2018, 16:23
ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»