» » YUNA 2017: Потап стане ведучим церемонії

YUNA 2017: Потап стане ведучим церемонії


27-01-2017, 12:38
YUNA 2017: Потап стане ведучим церемонії

Щорічна музична премія YUNA з 2011 року вручається кращим виконавцям країни за їх професійні досягнення, а церемонія нагородження є масштабне шоу з незабутніми виступами, різноманіттям стилів і жанрів на одній сцені.

"Мені приємно вже втретє стати ведучим такого професійного, інтелігентного і неймовірно важливого для України заходу. YUNA - це свято музики, і дуже почесно бути провідником філософії премії, коли музиканти вітають музикантів. Я обожнюю YUNA за можливість зустріти своїх друзів, подивитися на них із залу, як глядач, і зі сцени, як ведучий, насолодитися прекрасними музичними номерами і постановками", - зазначив Потап. В цьому році за звання кращих змагатимуться номінанти в 12 категоріях. А ведучим грандіозної події, вже втретє, стане музикант і продюсер Потап. Вперше він успішно провів премію в 2013 році, після чого був запрошений в якості ведучого третьої церемонії YUNA 2014.

Також репер додав, що радий за артистів його продюсерського центру MOZGI Entertainment, які знову серед номінантів премії.

Як заявив Потап, бути ведучим YUNA - завжди хвилююча місія.

В цьому році Потап також потрапив в номінацію Найкращий поп-гурт, як учасник колективу Потап і Настя, а їх зворушливий хіт "Умамы" може отримати нагороду за Найкращий відеокліп. "Я завжди готуюся до церемонії. Наприклад, мій минулий вступний діалог тривав вісім хвилин. Я знав всі жарти напам'ять, і професійні ведучі, присутні в залі, цікавилися, як я це роблю. я просто живу цим проектом! Упевнений, що нас чекає приголомшливе шоу!" - прокоментував репер.

Брутальний музично-танцювальний проект MOZGI, лідером якого є артист, конкурує зі своїми колегами за звання Краща поп-група.

"У нас був чудовий досвід з проведення другої і третьої церемонії нагородження. Я радий, що Потап зараз повернеться до нас. З упевненістю можу сказати, що з його почуттям гумору це буде мегашоу", - заявив Шилько. За словами генерального продюсера премії Павла Шилько, він радий знову побачити Потапа в ролі ведучого YUNA.

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Вернуться

Останні новини

Номінанти музічної премії Yuna 2019

18-12-2018, 17:51
Номінанти музічної премії Yuna 2019