» » YUNA ПРИСВОЇЛА СПЕЦІАЛЬНУ НАГОРОДУ ГУРТУ ТНМК!

YUNA ПРИСВОЇЛА СПЕЦІАЛЬНУ НАГОРОДУ ГУРТУ ТНМК!


20-12-2016, 12:15
YUNA ПРИСВОЇЛА СПЕЦІАЛЬНУ НАГОРОДУ ГУРТУ ТНМК!




















Премія YUNA оголосить номінантів і переможців «Новий подих», «NEW Media» та «Менеджмент артиста» на офіційній частині церемонії, яка відбудеться 21 лютого у Національному палаці мистецтв «Україна».

В категорії «Менеджмент артиста» можуть бути номіновані, як окремі продюсери, так і менеджерські команди тих артистів, які опинилися в переліку номінантів музичної премії після першого етапу голосування (соло-артист, поп-гурт, рок-гурт). Голосування журі в цій категорії здійснюється лише на другому етапі.

Переможця в категорії «New Media» визначає Експертна рада за сумою критеріїв, серед яких: кількість переглядів на Youtube та інших відеоресурсах, кількість аудиторії в соціальних мережах, офіційна статистика замовлень рінгтонів та рінгбектонів мобільних операторів України, кількість закачувань з iTunes та інших подібних сервісів в період, вказаний у пункті 2 основного регламенту. 

«Новий подих» - категорія для соло-артистів та груп, чиї не менше двох професійно записаних пісень були оприлюднені в Інтернеті в період, вказаний у пункті 2 основного регламенту, але не перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах.. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони. Учасники подають заявки самостійно, а для голосування категорія з’являється лише у другому етапі. 

Варто також зазначити, що організаційний комітет премії YUNA присвоїв спеціальну нагороду гурту ТНМК  «За особливі досягнення». Статуетку гурт отримає вже на самій церемонії. 

Нагадаємо, що у столичному Buddha Bar були оголошені номінанти у 9 категоріях з 12-ти, яких обрали більше 100  професійних музичних експертів. Раніше організаційним комітетом був оголошений референс-лист, у якому зібрані  всі виконавці та пісні, випущені з 31 жовтня 2015 року по 1 листопада 2016 року.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Вернуться

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»

27-02-2018, 16:23
ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»