» Журі

Журі

Перелік журі VІІ щорічної музичної премії «YUNA»
 
·       Antai (Білоус Антон) (музичний директор «Business Radio Group»)
·       Андреєв Сергій (президент концертно-продюсерської компанії «Magic Box»)
·       Арсенюк Костянтин (ведучий радіостанції «Наше радіо»)
·       Багінський Влад (музичний продюсер телеканалу «Прямой»)
·       Бебешко Володимир (саунд-продюсер, композитор)
·       Білова Юлія (генеральний продюсер телеканалу «RTI»)
·       Богиня Євген (програмний директор радіостанції «Lounge FM»)
·       Боднарчук Олег (режисер, продюсер)
·       Большаков Валерій (музичний редактор радіостанції «Авторадіо»)
·       Бурковська Юлія (програмний директор радіостанції «Europa Plus»)
·       Бурцев Володимир (керівник агенства «Бонапарт»)
·       Васін Андрій (директор радіоcтанції «Радіо Київ»)
·       Вінярська Олена (кліпмейкер)                                    
·       Вітязь Тетяна (заступник головного редактора журналу «Viva!»)
·       Власенко Артем  (музичний редактор «Джем FM»)
·       Гагарін Серж (продюсер премії «YUNA», ведучий радіо «Пятница», член журі «Євробачення-2017» від України )
·       Герасимчук Ольга (програмний директор радіостанції «Радіо Київ»)
·       Гончаренко Олексій (генеральний продюсер компанії «Friends Production», продюсер музичних телепроектів)
·       Гончарук Оксана (головний редактор рубрики «Культура» газети «КП в Україні»)
·       Горов Семен (кліпмейкер)
·       Горова Ірина (продюсер груп «Потап і Настя», «Время и Стекло», «MOZGI»)
·       Грачов Сергій (продюсер, композитор, член журі «Євробачення-2017» від України )
·       Грицак Павло (директор компанії «Euromedia»)
·       Громов Влад (менеджер Олега Винника, Анастасії Приходько)
·       Гузьо Галина (музичний оглядач)
·       Гулик Андрій (менеджер Івана Дорна)
·       Давидов Роман (програмний директор радіостанції «Країна FM»)
·       Движон Юрій (кліпмейкер)
·       Денчук Віталій (кліпмейкер)
·       Дзюба Діана (музичний телевізійний продюсер, музичний редактор міжнародного каналу «UATV», науковий співробітник Інституту мистецтвознавства  ім. Рильського НАН України)
·       Димов Саня (ведучий радіостанції «NRJ»)
·       Дроздов Віталій (генеральний директор радіостанції «Хіт FM»)
·       Євтухов Анатолій (генеральний продюсер «Business Radio Group»)
·       Євтухов Євген (виконавчий продюсер «Business Radio Group»)
·       Заєць Наталія (менеджер Надії Мейхер)
·       Захур Мохаммад (співзасновник премії «YUNA»)
·       Зелений Юрко (музичний критик)
·       Зякун Тетяна (менеджер Арсена Мірзояна, Віктора Павліка, Олександра Лозовського)
·       Калмук Роман (голова компанії «ФДР»)
·       Капустін Кірілл (ведучий радіостанції «Русское Радио – Україна»)
·       Карпенко Лідія (голова відділу культурних програм радіостанції «Ера FM»)
·       Кейн Сергій (музичний журналіст, головний редактор інтернет-журналу Comma.com.ua.)
·       Кириченко Дмитро (музичний продюсер телешоу «Х-фактор»)
·       Кім Валерія (ведуча радіостанції «Шансон»)
·       Кір’янов Єгор (менеджер групи «The HARDKISS»)
·       Клименко Оксана (директор музичної компанії «Navsi100»)
·       Клімов Віталій (продюсер)
·       Клов Лідія (менеджер групи «ТНМК»)
·       Кобель Сергій (програмний директор телеканалу «Music Box»)
·       Ковалевський Олег (генеральний директор концертної агенції «Аншлаг»)
·       Ковальский Ігор (програмний директор радіостанції «DJ FM»)
·       Колосовський Леонід (кліпмейкер)
·       Коляденко Олена (продюсер групи «KADNAY»)
·       Кондратюк Ігор (продюсер музичних проектів, ведучий програми «Караоке на майдані», член журі телешоу «Україна має талант» та «Х-фактор»)
·       Кравчук Людмила (заступник головного редактора музичного порталу Karabas.live)
·       Кривуля Сергій (директор PR-агенції «Академія креативу Цимес», культурний оглядач)
·       Крупник Геннадій (саунд-продюсер, композитор)
·       Ксенофонтов Олександр (продюсер Руслани)
·       Ксенда Максим (кліпмейкер)
·       Кубряк Денис (генеральний продюсер радіостанції «Europa Plus»)
·       Кузін Сергій (топ-менеджер ТАВР Медіа)
·       Купріна Юлія (редактор проекту Mind UA)
·       Левченко Марина (менеджер Злати Огнєвіч)
·       Левченко Юрій (виконавий директор StarBrothers)
·       Лисиця Вадим (саунд-продюсер, композитор)
·       Лісовська Анна (ведуча радіостанції «Хіт FM»)
·       Лунін Микола (програмний директор телеканалу «ОТV»)
·       Ляшенко Владислав (засновник «Radio Submarina», засновник лейблу «ІншаМузика»)
·       Малишева Олена (генеральный директор радіогрупи УМХ);
·       Мануйлова Яна (ведуча радіостанції «NRJ»)
·       Мединський Роман (менеджер Артема Пивоварова, Дениса Реконвальда, Світлани Тарабарової, Яни Брилицької)
·       Міліченко Ірина (журналіст газети «Сегодня»)
·       Мішурський Максим (музичний редактор радіостанції «Країна FM»)
·       Могилюк Юлія (менеджер Alekseev, Tania Berq)
·       Мозгова Олена (продюсер Володимира Ткаченка)
·       Муіньйо Таню (кліпмейкер)
·       Некрасов Михайло (саунд-продюсер, композитор)
·       Нікітін Юрій (продюсер груп «Nikita», «НеАнгели»)
·       Новаторов Андрій (керівник сервісу Kvutku.com)
·       Онегін Євген (ведучий радіостанції «Авторадіо»)
·       Онопрієнко Максим (генеральний продюсер телеканалу «TV-5»)
·       Орлов Володимир (генеральний продюсер телеканалу «ОТV»)
·       Орлова Земфіра (менеджер Влада Ситника)
·       Орлова Марія (продюсер та телеведуча телеканалу «ОТV»)
·       Павленко Руслан (оглядач порталу Starlife.com.ua)
·       Панасов Ігор (головний редактор музичного порталу Karabas.live)
·       Пастух Віталій (музичний телепродюсер компанії «Euromedia»)
·       Петровичев Юрій (ведучий радіостанції «Джем FM»)
·       Пілунський Ярослав (кліпмейкер)
·       Плахтій Максим (засновник БА «Карабас», голова Української асоціації організаторів видовищних заходів)
·       Польченко Вікторія (головний редактор ТО «Промінь»)
·       Потьомкін Леонід (ведучий радіостанції "Шансон")
·       Придувалов Віктор (кліпмейкер)
·       Прикордонний Дмитро (голова Коаліції артистів та продюсерів України, директор сервісу Gastroli.ua)
·       Приміна Катерина (менеджер Регіни Тодоренко)
·       Прядко Яна (продюсер та менеджер Діми Коляденка, Наталії Бучинської, Сергія Гладира, Ренати Штіфель, член журі «Євробачення-2017» від України)
·       Путінцев Денис (власник проекту STARBOM.com)
·       Райман Олена (незалежний журналіст)
·       Рубін Костянтин (програмний директор радіостанції «Перець FM»)
·       Самойлов Артем (програмний директор радіостанції «Radio ROKS»)
·       Самойлов Дмитро (ведучий радіостанції «Перець FM»)
·       Самофалова Ольга (менеджер груп «Агонь», «Не люди», Маші Фокіної, The Erised, Павло Зібров )
·       Свірідова Анна (програмний директор та ведуча радіостанції «Пятница»)
·       Сімоненко Надія (музичний редактор телеканалів «М1» та «М2»)
·       Сказкін Олександр (генеральний продюсер радостанцї «Голос столиці» та «Джем ФМ»)
·       Скуратовський Віктор (кліпмейкер)
·       Слабошпицька Іванна (головний редактор журналу «Viva!»)
·       Согомонов Олексій (продюсер групи «Бумбокс»)
·       Соловйова Катерина (ведуча радіостанції «Авторадіо»)
·       Сосковець Валерій (продюсер радіостанцій «Хіт FM» та «Русское Радио – Україна»)
·       Сотник Соня (ведуча радіостанції «Radio ROKS»)
·       Стадницький Андрій (музичний редактор телешоу «Х-фактор»)
·       Судоргіна Катерина (директор, співзасновник концертної агенції "ГАС концерт" )
·       Тарнопольский Ігор (продюсер Jamala)
·       Тищенко Дмитро (музичний редактор радіостанції «Перець FM»)
·       Трегуб Костянтин (головний редактор проекту Rockyou.kiev.ua)
·       Третяков Володимир (саунд-продюсер, композитор)
·       Фальоса Юрій (продюсер Маші Гойя, MAGIC, «Бряц-band», Нікіти Кисельова, OSTROVSKAYA)
·       Феліксов Дмитро (керівник квиткового оператора
·       Філатов Євген (саунд-продюсер, композитор)
·       Филатова Ірина (ведуча радіостанції «Kiss FM»)
·       Філатович Олександр (кліпмейкер)
·       Француз Андрій (саунд-продюсер, композитор)
·       Хоменко Вікторія (менеджер групи «Океан Ельзи»)
·       Царік Катерина (кліпмейкер)
·       Цеслік Антон (генеральний директор радіостанції «Kiss FM»)
·       Цикановський Денис (програмний директор радіостанції «Народне радіо»)
·       Ципердюк Дмитро (саунд-продюсер, композитор)
·       Чернов Валерій (музичний редактор радіостанції «Народне радіо»)
·       Чухлєб Юлія (PR-директор конкурсу «Нова хвиля» в Україні)
·       Шабанов Андрій (генеральний продюсер радіостанції «Просто Раді.О»)
·       Шевченко Аріна (редактор відділу «Культура. Світська хроніка» газети «Вести»)
·       Шепета Юрій (саунд-продюсер, композитор)
·       Шилько Павло (співзасновник та генеральний продюсер премії «YUNA»)
·       Юла (Юлія Бойко) (менеджер MONATIK)
·       Яковлєв Олег (продюсер музичних та концертних програм телеканалу «Інтер»)
·       Яловець Петро (продюсер премії «YUNA»)
 
 


На другому етапі голосування до складу журі доєдналися переможці «YUNA» із можливістю голосувати виключно у тих категоріях, в яких не були представлені особисто.
 
скачать софт

Назад

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»

27-02-2018, 16:23
ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2018»