» Про церемонію

Про церемонію

Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, що відзнача є найкращих діячів музичного мистецтва.
Церемонія вручення премії YUNA, яка відбудеться 26 лютого 2018 року, пiдсумує результати розвитку української музики за 2017 рік.
Метою премії YUNA є стимулювання подальшого розвитку української музики: її творців та виконавців.
Офіційна дата створення премiї – 27 жовтня 2011 року, коли вперше було заявлено про її заснування представникам масс-медіа на пресс-конференції в УНІАН.
Назва музичної премії YUNA розшифровується як Yearly Ukrainian National Awards – Щорічна Українська Національна Премія. Маючи європейське звучання, і, відзначаючи тим самим високий рівень розвитку вітчизняної музичної культури, вона вказує на українське походження.
Символічним образом логотипу стала божественна вічно молода муза й покровителька співаків та музикантів YUNA. Вона зображена в невагомому польоті з лірою в руках. YUNA втілює в собі образ справедливого критика, який може як щедро нагороджувати, так і суворо оцінювати.
Чесність, об’єктивність та незаангажованість – є основними принципами премії YUNA, яка покликана зафіксувати новий рівень вибору найкращих в музичному житті України.

Чесність підрахунку голосів премії «YUNA» підтверджується міжнародною аудиторською компанією «Делойт» (окрім номінації "Приз глядацьких симпатій"), яка впродовж багатьох років є зразком професіоналізму і високих стандартів якості. «Делойт» також є гарантом чесності премії Греммі.

скачать софт

Назад

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2019»

23-03-2019, 09:39