» Про церемонію

Про церемонію

Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, що відзнача є найкращих діячів музичного мистецтва.
Метою премії YUNA є стимулювання подальшого розвитку української музики: її творців та виконавців.
Офіційна дата створення премiї – 27 жовтня 2011 року, коли вперше було заявлено про її заснування представникам масс-медіа на пресс-конференції в УНІАН.
Назва музичної премії YUNA розшифровується як Yearly Ukrainian National Awards – Щорічна Українська Національна Премія. Маючи європейське звучання, і, відзначаючи тим самим високий рівень розвитку вітчизняної музичної культури, вона вказує на українське походження.
Символічним образом логотипу стала божественна вічно молода муза й покровителька співаків та музикантів YUNA. Вона зображена в невагомому польоті з лірою в руках. YUNA втілює в собі образ справедливого критика, який може як щедро нагороджувати, так і суворо оцінювати.
Премія YUNA визначає найкращих в номінаціях:
1. Найкращий виконавець
2. Найкраща виконавиця
3. Найкраща група
4. Найкращий альбом
5. Найкраща пісня
6. Найкращий композитор
7. Найкращий автор слів
8. Найкращий відеокліп
9. Найкращий дует

10. Відкриття року
11. За особливі досягнення в музиці
 
Чесність, об’єктивність та незаангажованість – є основними принципами премії YUNA, яка покликана зафіксувати новий рівень вибору найкращих в музичному житті України.
Чесність підрахунку голосів премії «YUNA» підтверджується міжнародною аудиторською компанією «Делойт», яка впродовж багатьох років є зразком професіоналізму і високих стандартів якості. «Делойт» також є гарантом чесності премії Греммі.
Журі премії «YUNA» складається з людей, які не створюють музику, але професійно її використовують в своїй діяльності не менше п’яти років.
У цьому році деякі зміни торкнулися складу експертного журі, до числа якого відтепер увійдуть не лише програмні директори радіостанцій та телеканалів, музичні редактори, оглядачі та критики, але й переможці Першої премії «YUNA» «Найкращі за 20 років», а також володарі статуеток у категорії «За особливі досягнення в музиці».
Процедура голосування складається з двох етапів:
1-й етап. Вибір номінантів
Члени українського журі отримують анкети з водяними знаками і унікальними номерами. У кожній з категорій експерти пропонують по 5 номінантів. Всі анкети направляються безпосередньо до аудиторської компанії «Deloitte», яка обробляє результати. Представник компанії власноручно вручає конверти з номінаціями на заході, присвяченому оголошенню номінантів.
2- етап. Визначення переможців.
Журі обирає з 5-ти номінантів у кожній категорію по 1-му переможцю.
Оголошення переможців відбудеться на сцені Палацу «Україна» 25 березня 2015 року, за присутності представника аудиторської компанії «Deloitte». Представник цієї компанії гарантує чесність та передає заклеєні конверти з результатами голосування безпосередньо під час церемонії.
Церемонія нагородження стане яскравою незабутньою подією, яку можна буде відвідати, придбавши квитки.
Нагороджувати переможцiв будуть видатні люди України.
скачать софт

Назад

Останні новини

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ «YUNA – 2019»

23-03-2019, 09:39